Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN JON-AND (1889-1941): Liggande nakenmodell, stämpelsignerad jon-and, blyerts på papper, 28x42,5 cm
Utförda under 1920/30-tal
829941
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här