JOHN JON-AND: Liggande nakenmodell

Klubbat för:

600 SEK

3 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): Liggande nakenmodell, stämpelsignerad jon-and, blyerts på papper, 28x42,5 cm
Utförda under 1920/30-tal

829941

2020-10-25