JOHN JON-AND: Naket
2020-10-25
829942
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): Naket, stämpelsignerad jon-and, färgkrita på papper, 48x31 cm
Utförda under 1920/30-tal