JOHN JON-AND: Sittande nakenmodell

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): Sittande nakenmodell, stämpelsignerad jon-and, krita på papper, 47x27 cm
Utförda under 1920/30-tal

829951

2020-10-25