JOHN JON-AND: Naket

JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): Naket, stämpelsignerad jon-and, krita på papper, 38x31 cm.
Utförda under 1920/30-tal

829954

2020-10-25