Salongsbord gustaviansk stil

Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd 74, 102x64 cm

Skivan med nagg, bruksslitage

829971

2020-10-24