Byrå Löfmark

Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, Löfmark, gustaviansk stil, 1926, stenskiva, rik intarsiadekor, beslag i mässing, brännmärkt "LÖFMARK STM 1926", höjd 94, 116x55 cm
Proveniens: Hovrättsnotarie Nils Möllerstedt, kvitto från möbersnickare Löfmark medföljer

Obetydliga skador , nyckel finns att avhämtas på utlämningen, kvitto från möbersnickar Löfmark medföljer

829984

2020-10-24