Byrå Löfmark
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, Löfmark, gustaviansk stil, 1926, stenskiva, rik intarsiadekor, beslag i mässing, brännmärkt "LÖFMARK STM 1926", höjd 94, 116x55 cm
Proveniens: Hovrättsnotarie Nils Möllerstedt, kvitto från möbersnickare Löfmark medföljer
Obetydliga skador , nyckel finns att avhämtas på utlämningen, kvitto från möbersnickar Löfmark medföljer
829984
2020-10-24