Bord Louis XV stil
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORD, Louis XV stil, 1900-talets början, förgylld, dekor i pastelage, skiva med dekor av landskap, höjd 74, 53x45 cm
Kuntoraportti
Dekorskador, skivan sprucken
830023
Päivämäärä:
2020-10-24