Bord Louis XV stil

Bord Louis XV stil
Bord Louis XV stil
Bord Louis XV stil
Bord Louis XV stil
Bord Louis XV stil
Bord Louis XV stil
Bord Louis XV stil
Bord Louis XV stil

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORD, Louis XV stil, 1900-talets början, förgylld, dekor i pastelage, skiva med dekor av landskap, höjd 74, 53x45 cm

Kuntoraportti

Dekorskador, skivan sprucken

830023

Päivämäärä:

2020-10-24