Omega de Ville Armbandsur 1970-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, de Ville, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, krona med Omega, läderrem och sölja ej original (Tissot), ref nr. ST161.024, verk nr. 23153663, kaliber 711, diam ca 33.5 mm
Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
830025
2020-10-24