Movado Armbandsur 1940-tal

Movado Armbandsur 1940-tal
Movado Armbandsur 1940-tal
Movado Armbandsur 1940-tal
Movado Armbandsur 1940-tal
Movado Armbandsur 1940-tal
Movado Armbandsur 1940-tal
Movado Armbandsur 1940-tal
Movado Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOVADO, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, ref nr. 12707, serie nr. 81463, kaliber CAL75, diam ca 31 mm

Urtavla med mindre missfärgningar/ prickar. Fint bruksskick. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

830029

2020-10-24