Båtmodeller 4 st

Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st
Båtmodeller 4 st

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BÅTMODELLER, 4 st, 1900-tal, bemålat trä, längd ca 50 cm

Slitage och smärre skador

830032

2020-10-24