John Harris efter H. Alken, 4 etsningar
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARRIS, John (1811-1865) efter H Alken: "The First Steeple-Chace on Record", kolorerade etsningar 4 st, ca 35x41 (plåten)
PROVENIENS:
Enligt uppgift inköpta på Stockholms Auktionsverk under 1970-talet
Ramarna med smärre skador
830035
2020-10-26