Longines Armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LONGINES, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, ref nr. 23099/160, verk nr. 6976056, kaliber 25M, diam ca 33 mm
Bruksslitage. Senare visare. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
830040
2020-10-24