Longines Armbandsur 1940-tal

Longines Armbandsur 1940-tal
Longines Armbandsur 1940-tal
Longines Armbandsur 1940-tal
Longines Armbandsur 1940-tal
Longines Armbandsur 1940-tal
Longines Armbandsur 1940-tal
Longines Armbandsur 1940-tal
Longines Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LONGINES, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, ref nr. 23099/160, verk nr. 6976056, kaliber 25M, diam ca 33 mm

Bruksslitage. Senare visare. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

830040

2020-10-24