Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

800 SEK

VASER, 4 st, porslin, Kina & Japan, 1800-tal respektive 1900-tal, dekor i underglasyrblått av blommor respektive drakar, höjd 16- 19,5 cm.

Bruksslitage, tillverkningsdefekter, en av dem med nagg på fotringen.

830054

2020-11-01