Kina 1700-tal

Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DJUP TALLRIK och SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger. diam 17-23 cm

Tallrik med mindre nagg, skålen med lagning och sprickor

830062

2020-10-29