Dosa borstar ask med lock delvis silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSA med lock, Samuel Blomberg, BORSTAR, 3 st, GLASASK med lock, silver, dosan stämplad Stockholm 1809, diameter 7 cm

Gravyrer, slitage

830076

2020-10-24