ASTRID WIDENBERG LILJEFORS

ASTRID WIDENBERG LILJEFORS
ASTRID WIDENBERG LILJEFORS
ASTRID WIDENBERG LILJEFORS
ASTRID WIDENBERG LILJEFORS
ASTRID WIDENBERG LILJEFORS
ASTRID WIDENBERG LILJEFORS

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASTRID WIDENBERG LILJEFORS (född 1943), kustlandskap, signerad A W Liljefors -81, olja på duk , ca 27 x 22cm

830087

2020-10-27