Armbandsur 14K Schweiz 1930-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
ARMBANDSUR, 14K, Schweiz, 1930-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, senare länk i doublé ej original, ref nr. OKJ D267, diam ca 14.5x21 mm (33), bruttovikt ca 22.2 g
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
830089
2020-10-24