Tennföremål

Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TENNFÖREMÅL, 4 st., stop, skål samt 2 ljusstakar, samtliga stämplade, tennstop daterad 1714, ljusstakar, höjd 15 cm, stop, höjd 18 cm, skål, diameter 36 cm

Ljusstakar med lagningar

830092

2020-10-24