Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEKFAT, TALLRIKAR, 3 st , porslin, Kina, 1700-tal, underglasyr i blått, stekfatet 45x36, tallrikarnas diameter ca 22 cm
Tallrikarna med sprickor och lagningar
830102
2020-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här