Resebestick silver

Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEBESTICK, 3+3 delar, silver, 1800-talets slut, olika tillverkare, bl.a. K Anderson Stockholm 1893, i askar, silovervikt 205 g

Slitage och skador, monogram

830103

2020-10-24