ALFRED HERMANN HELBERGER: Im Park

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

ALFRED HERMANN HELBERGER (1871-1946): Im Park, signerad A.Helberger, enligt etikett a tergo utförd 1927, olja på träpannå, 50x59 cm

PROVENIENS: Der Senator Für Volksbildung Berlin Inv. Nr. 383/62

färgbortfall, repor, ramsprickor

830121

2020-10-25