Ernst Billgren färglitografi
2020-10-26
830129
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): "Retsticka", signerad Ernst Billgren, 184/270, färglitografi, ca 27,5x34 cm