Lena Cronqvist färglitografi

Lena Cronqvist  färglitografi
Lena Cronqvist  färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Flickor med katt och dockor, signerad och daterad Lena Cronqvist 1995, 146/275, färglitografi, ca 50x39 cm

830134

2020-10-26