Glasblock sannolikt Cendese, Italien

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASBLOCK, sannolikt Cendese, Italien, flerfärgad fisk med sjögräs, osignerad, längd 16, bredd 4,5 cm.

Något ytslitage.

830136

2020-10-26