Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SERVERINGSVAGN, omkring 1900-talets mitt, ask, höjd ca 64 cm, 70x44 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, torrsprickor, träbortfall, hjultrissor med slitage
830139
2020-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner