Eiger Armbandsur 18K 1950-tal

Eiger Armbandsur 18K 1950-tal
Eiger Armbandsur 18K 1950-tal
Eiger Armbandsur 18K 1950-tal
Eiger Armbandsur 18K 1950-tal
Eiger Armbandsur 18K 1950-tal
Eiger Armbandsur 18K 1950-tal
Eiger Armbandsur 18K 1950-tal
Eiger Armbandsur 18K 1950-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

EIGER, armbandsur, 18K, 1950-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, halvstel smyckeslänk med viklås, justerbar längd, serie nr. 6631481, diam ca 17 mm, längd ca 17-18 cm, vikt ca 17.5 g

Kuntoraportti

Urtavla med prickar. Glas med repor. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

830143

Päivämäärä:

2020-10-24