2 akvareller svampar

2 akvareller svampar
2 akvareller svampar
2 akvareller svampar
2 akvareller svampar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKVARELLER (2). Svampar. Signerade Margareta W. -09. / 2011. Akvareller på papper. Ca 78x56 cm.

Enligt uppgift Margareta Videll (obs enkelt V), född 1944 - död 2013 och verksam i västra Sverige med flera utställningar.

https://www.ttela.se/n%C3%B6je/botanik-bland-palmstruchs-flora-1.2880481

830145

2020-10-24