JOHN JON-AND: Ny hatt

JOHN JON-AND: Ny hatt
JOHN JON-AND: Ny hatt
JOHN JON-AND: Ny hatt
JOHN JON-AND: Ny hatt
JOHN JON-AND: Ny hatt
JOHN JON-AND: Ny hatt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): "Ny hatt", signerad Jon- And, blyerts och tusch, ca 24x23 cm
Utförd under 1920-30-tal

830154

2020-10-25