Anna Cervin Skärgårdsmotiv

Anna Cervin Skärgårdsmotiv
Anna Cervin Skärgårdsmotiv
Anna Cervin Skärgårdsmotiv
Anna Cervin Skärgårdsmotiv
Anna Cervin Skärgårdsmotiv
Anna Cervin Skärgårdsmotiv

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANNA CERVIN (1878-1972): Skärgårdsmotiv, signerad Anna Cervin 1942, olja på duk, ca 58x48 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Duklagning

830168

2020-12-06