Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UTDRAGSSOFFA, 1800-talets andra hälft, betsad furu, skuren dekor, sitthöjd 44, längd (ihopfälld ca 110 cm)
Bruksslitage
830210
2020-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här