Utdragssoffa 1800-tal

Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

UTDRAGSSOFFA, 1800-talets andra hälft, betsad furu, skuren dekor, sitthöjd 44, längd (ihopfälld ca 110 cm)

Bruksslitage

830210

2020-10-24