Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Åt Grefve G. von Rosen Febr 1893" etsning, signerad i trycket samt signerad med blyerts, bildmått ca 17x23 cm

Ej examinerad ur ram, smärre gulnad

830227

2020-10-27