Josef Burgaritzky oljemålning

Josef Burgaritzky oljemålning
Josef Burgaritzky oljemålning
Josef Burgaritzky oljemålning
Josef Burgaritzky oljemålning
Josef Burgaritzky oljemålning
Josef Burgaritzky oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF BURGARITZKY (1836-1890): Landskapsmotiv, signerad Js Burgaritzky, olja på duk, 57x92 cm

Krackeleringar

830233

2020-10-24