Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, byrå, Karl Andersson och söner, Huskvarna, ca 1960-tal, teak, 6 lådor, höjd 106, 39x75 cm
Bruksslitage
830238
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här