Börge Mogensen byrå

Börge Mogensen byrå
Börge Mogensen byrå
Börge Mogensen byrå
Börge Mogensen byrå
Börge Mogensen byrå
Börge Mogensen byrå
Börge Mogensen byrå
Börge Mogensen byrå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, byrå, Karl Andersson och söner, Huskvarna, ca 1960-tal, teak, 6 lådor, höjd 106, 39x75 cm

Bruksslitage

830238

2020-10-27