Ernst Lidman oljemålning

Ernst Lidman oljemålning
Ernst Lidman oljemålning
Ernst Lidman oljemålning
Ernst Lidman oljemålning
Ernst Lidman oljemålning
Ernst Lidman oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST LIDMAN (1847-1925): Kustbild med betande kor, signerad och daterad E Lidman 1896, olja på pannå, 51x76 cm

830241

2020-10-24