FELIX HATZ litografi

FELIX HATZ litografi
FELIX HATZ litografi
FELIX HATZ litografi
FELIX HATZ litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FELIX HATZ (1904-1999): stilleben med blommor i vas, signerad samt numrerad XV, litografi, ram av ek, bildmått ca 65x50 cm

830256

2020-10-27