Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 1900-tal, Louis XVI-stil, rikt skuren dekor i valnöt, klädd i randig textil, sitthöjd 45, längd 110 cm
Krön med avslag, bruksslitage
830263
2020-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här