Knivar

Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

KNIVAR, 4 st, 1900-tal, en märkt Iisakki Järvenpää, en jaktkniv märkt Eskilstuna Sweden, i träskida, 2 mindre knivar med handtag i rot, med signerade läderskidor, total längd ca 20-27,5 cm

830276

2020-10-24