Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
KNIVAR, 4 st, 1900-tal, en märkt Iisakki Järvenpää, en jaktkniv märkt Eskilstuna Sweden, i träskida, 2 mindre knivar med handtag i rot, med signerade läderskidor, total längd ca 20-27,5 cm
830276
2020-10-24