Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
ELVINE OSTERMAN (1908-1997), Martin Luther King, 1968, signerad i trycket, senare numrerad 152/200, litografi, bildstorlek 42,5 x 40 cm.
Ej examinerad ur ram.
830286
2020-11-03