Elvine Osterman

Elvine Osterman
Elvine Osterman

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

ELVINE OSTERMAN (1908-1997), Martin Luther King, 1968, signerad i trycket, senare numrerad 152/200, litografi, bildstorlek 42,5 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

830286

2020-11-03