Dosor silver

Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNUSDOSA, CIGARETTBURK, MINIATYRBÄGARE, Stockholmsutställningen 1897, mm. silver, bägarens höjd 5 cm, silvervikt 200 g

Slitage och skador

830296

2020-10-27