Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, svartmålat med bronserad dekor, urtavla signerad Carl Nilson, höjd 212 cm.

Senare målning, maskstungen, mindre skador.

830298

2020-11-07