Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
FICKURSTÄLL, sent 1800-tal, glas och mässing, öppningsbart lock samt hänkel, höjd 9 cm.
Bruksslitage och några nagg.
830304
2020-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här