Fickurställ

Fickurställ
Fickurställ
Fickurställ
Fickurställ
Fickurställ
Fickurställ

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

FICKURSTÄLL, sent 1800-tal, glas och mässing, öppningsbart lock samt hänkel, höjd 9 cm.

Bruksslitage och några nagg.

830304

2020-11-07