Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
PILLERDOSOR, 16 st, silver, 1800/1900-tal, delvis graverad och punsad dekor, vikt 340 g
Slitage och bucklor
830306
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här