Pillerdosor silver

Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver
Pillerdosor silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

PILLERDOSOR, 16 st, silver, 1800/1900-tal, delvis graverad och punsad dekor, vikt 340 g

Slitage och bucklor

830306

2020-10-27