Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinna stående vid vattenkrus, 1800-tal, olja på pannå, signerad P.F.R (?) och daterad -55, olja på pannå, 23 x 21 cm

Krackelyr, retuscher.

830307

2020-11-08