Vincent Nilsson skulptur

Vincent Nilsson skulptur
Vincent Nilsson skulptur
Vincent Nilsson skulptur
Vincent Nilsson skulptur
Vincent Nilsson skulptur
Vincent Nilsson skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINCENT NILSSON, skulptur form av äpple, signerad och daterad 1997, glaserat stengods, sockel i svartmålat trä, höjd ca 22 cm

830331

2020-10-27