Satsbord Ferdinand Lundquis
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, tre delar, signerat Edmünd, Ferdinand Lundquist, 1900-talets andra kvartal, kakelplatter med målad dekor, mässingskodda fotavslut, längd 34-52 cm, bredd 29-36 cm, höjd 52-57 cm.
Bruksslitage.
830339
2020-11-08